Kennismaking JOZ, handhaving en wijkagent

Afgelopen week hebben de jongerenwerkers op Zuid (JOZ), handhaving en wijkagent kennisgemaakt met de leerlingen op De Hef. Ze hebben verteld over hun werkzaamheden en over de samenwerking met elkaar. De leerlingen waren erg geïnteresseerd in het werk van de jongerenwerkers. Ze kunnen veel voor onze leerlingen betekenen op het gebied van vrijetijdsbesteding, hobby’s, werk, school en coaching. Het is daarom fijn dat de jongerenwerkers dit schooljaar intensief samenwerken met onze school en veel aanwezig zullen zijn in pauzes en na schooltijd.

Ander nieuws

De Hef op Wereldhavendagen

Aanstaand weekend staat De Hef op de Wereldhavendagen….naast de Marine op precies te zijn! We laten het publiek graag zien wat voor gave dingen…

Dubbel geslaagd!

Een aantal van onze 4e-jaars Zorg & Welzijn hebben op de valreep van dit schooljaar ‘gewoon nog even’ een extra diploma gehaald. Avin, Ayana,…
Menu