Kennismaking JOZ, handhaving en wijkagent

Afgelopen week hebben de jongerenwerkers op Zuid (JOZ), handhaving en wijkagent kennisgemaakt met de leerlingen op De Hef. Ze hebben verteld over hun werkzaamheden en over de samenwerking met elkaar. De leerlingen waren erg geïnteresseerd in het werk van de jongerenwerkers. Ze kunnen veel voor onze leerlingen betekenen op het gebied van vrijetijdsbesteding, hobby’s, werk, school en coaching. Het is daarom fijn dat de jongerenwerkers dit schooljaar intensief samenwerken met onze school en veel aanwezig zullen zijn in pauzes en na schooltijd.

Ander nieuws

Verkiezingen leerlingenraad op 28 september!

Op donderdag 28 september vinden er weer verkiezingen plaats voor de leerlingenraad. Wil jij jouw klas vertegenwoordigen en meedenken en -beslissen? Geef je dan…
Menu