Kennismaking JOZ, handhaving en wijkagent

Afgelopen week hebben de jongerenwerkers op Zuid (JOZ), handhaving en wijkagent kennisgemaakt met de leerlingen op De Hef. Ze hebben verteld over hun werkzaamheden en over de samenwerking met elkaar. De leerlingen waren erg geïnteresseerd in het werk van de jongerenwerkers. Ze kunnen veel voor onze leerlingen betekenen op het gebied van vrijetijdsbesteding, hobby’s, werk, school en coaching. Het is daarom fijn dat de jongerenwerkers dit schooljaar intensief samenwerken met onze school en veel aanwezig zullen zijn in pauzes en na schooltijd.

Ander nieuws

ISK KUNSTTAFEL PRESENTEERT…..

….. iedere twee weken nieuwe kunstwerken van ISK-leerlingen­. Voor de tweede editie staan de tunnelboeken van Nadia en Roberts in de kijker. Bij deze opdracht…

After School Club

Maandag 30 januari 2023 start er een spetterend nieuw naschools programma op De Hef De After School Club! Achter de schermen zijn we druk…
Menu