Vanaf vandaag kunnen alle leerlingen van het vmbo en de isk zich inschrijven (zie mail Magister) voor supertoffe activiteiten van onze Hef After School Club. Het programma start op maandag 8 mei. Als je je opgeeft voor een workshop dan word je wel verwacht. Leerlingen die deelnemen aan de After School Club en trouw de lessen volgen krijgen een extra aantekening op hun rapport.

Maandag 15:30 – 17:00 uur

 • Fashion & Design –is kleding echt je ding? Lijkt het je leuk om zelf iets te maken en te ontwerpen? Bij F&D leer je hoe je met textiel de meest fantastische dingen kunt maken.
 • Boksen – wil je sterker in je schoenen staan of wil je gewoon boksen omdat het je leuk lijkt. Op maandag of woensdag ben je van harte welkom om de boks lessen te volgen. We gaan focussen op technieken leren en eventueel sparren als alles goed gaat (niet verplicht!).
 • Brassband –wil je leren hoe je met elkaar goed ritmische beats kunt maken? Tijdens deze workshop leer spelen op verschillende drums.
 • Spaans – leer Spaans spreken en schrijven van een echte Spaans docent.
 • Cambridge English (C1) –Engels voor gevorderden. Altijd al echt goed Engels willen leren? Is je gemiddelde voor Engels hoog? Dit is je kans! Overleg het met je Engels docent. (Stond je hiervoor al ingeschreven? Schrijf je opnieuw in.)
 • Theater – in het spel van theater kun je helemaal los! Altijd al eens iemand anders willen zijn of nadoen? De theater docent van SKVR neemt je stap voor stap mee in de diverse wereld van theater.

Dinsdag 14:00 – 15:30 uur

 • Cambridge English –Engels voor gevorderden. Altijd al echt goed Engels willen leren? Is je gemiddelde voor Engels hoog? Dit is je kans! Overleg het met je Engels docent. (Stond je hiervoor al ingeschreven? Schrijf je opnieuw in.)
 • Koken lijkt het je leuk om lekker gerechten te maken en deze ook met elkaar op te eten. Tijdens de kookworkshop ga je verschillende gerechten leren koken/
 • Ontdek je stad – wil je meer te weten komen over de stad Rotterdam? Loop op dinsdag mee met mw Fares. Zij zal je alles vertellen over ons mooie Rotterdam.
 • Street Art –altijd zelf een street-art piece ontwerpen? Tijdens deze workshop maak je kennis met Street-Art, Stencil-Art en Graffiti. Hoe is deze vorm van kunst ontstaan? Je leert hoe je een street-art piece moet ontwerpen voor in de openbare ruimte. Je krijgt les van een echte professionele Street art kunstenaar.

Woensdag 15:30 – 17:00 uur

 • Boksen/ Kickboksen – je sterker in je schoenen staan of wil je gewoon boksen omdat het je leuk lijkt. Op maandag of woensdag ben je van harte welkom om de boks lessen te volgen. We gaan focussen op technieken leren en eventueel sparren als alles goed gaat (niet verplicht!).
 • Tanbour –wil jij op een van de allereerste snaarinstrumenten leren spelen? De Tanbour is een muziekinstrument die veel wordt bespeeld in Arabische landen. Speciaal voor onze school zijn er 4 Tanbours gemaakt, wil jij dit instrument leren bespelen? Je krijgt les van een professionele muziek docent.
 • Koken lijkt het je leuk om lekker gerechten te maken en deze ook met elkaar op te eten. Tijdens de kookworkshop ga je verschillende gerechten leren koken.

Donderdag 15:30 – 17:00 uur

 • Fashion & Design is kleding echt je ding? Lijkt het je leuk om zelf iets te maken en te ontwerpen? Bij F&D leer je hoe je met textiel de meest fantastische dingen kunt maken.
 • Tanbour – wil jij op een van de allereerste snaarinstrumenten leren spelen? De Tanbour is een muziekinstrument die veel wordt bespeeld in Arabische landen. Speciaal voor onze school zijn er 4 Tanbours gemaakt, wil jij dit instrument leren bespelen? Je krijgt les van een professionele muziek docent.

 

 

 

Ander nieuws

Uitslag verkiezingen leerlingenraad

Na een pauze vol met actieve en enthousiaste stemmers, is de uitslag bekend! Haya en Oumaima  van leerjaar 1 + Alan en Mariame van…
Menu